در راستای درخواست های مکرر دانشجویان مبنی بر ارسال مدارک تحصیلی به دانشگاه هایی که قصد گرفتن پذیرش در آنها را دارند، خدمت جدید تهران پیکاپ راه اندازی گردیده است. بدین منظور تهران پیکاپ با همکاری با شرکت پستی SMS اقدام به ارسال مدارک (document) به آمریکا و کانادا را انجام می دهد.

هدف ما از ارایه سرویس ارسال مدارک به امریکا و کانادا ساده سازی و ارایه سرویسی مطمن برای شما دانشجویان عزیز بوده است. هزینه ی ارسال مناسب برای دانشجویان و سرعت و دقت در تحویل مدارک تحصیلی دانشجویان به مقصد از اولویت اصلی تهران پیکاپ در این فرآیند بوده است. بدین منظور شما می توانید پس از تکمیل مدارک خود برای ارسال به دانشگاه مقصد در آمریکا وکانادا، مدارک خود را به دفتر تهران پیکاپ بیاورید تا ارسال آن به آمریکا و کانادا هماهنگ شود.

هزینه ارسال هر بسته تا سقف نیم کیلوگرم به آمریکا و کانادا 42,217,500 ریال می باشد که می توانید حضورا در دفتر تهران پیکاپ با کارت های شتاب پرداخت نمایید و یا در صورت ارسال مدارک به صورت غیر حضوری از طریق این لینک به صورت آنلاین هزینه ارسال بسته به امریکا و کانادا را پرداخت نمایید. لازم به ذکر است محتویات بسته های ارسالی به امریکا و کانادا فقط داکیومنت (کاغذ) می تواند باشد و ارسال مدارک رسمی از جمله پاسپورت، چک بانکی و ... امکان پذیر نمی باشد.

مدت زمان تحویل مدارک شما به دانشگاه (مقصد) در کشور آمریکا و کانادا 5 الی 7 روز کاری می باشد. زمان های مناسب برای تحویل مدارک به دفتر تهران پیکاپ در روز های شنبه و چهار شنبه هر هفته می باشد. به طور معمول بسته هایی که در روز شنبه تحویل ما می دهید در روز 3 شنبه همان هفته و بسته هایی که در روز چهار شنبه به ما تحویل می دهید دوشنبه هفته بعد از آن به مقصد خواهد رسید.

-در زمان تحویل مدارک و بسته پستی آدرس گیرنده و فرستنده را کامل و به فرمت انگلیسی وارد نمایید.

- ارسال مدارک تحصیلی و بسته ها به امریکا و کانادا به شیوه ای کاملا مدرن بوده و با قابلیت پیگیری شما را از صحت عملکرد و دریافت سالم بسته در مقصد آگاه میسازد .
مشخصات سفارش
مبلغ سفارش: 0 ریال
عوارض و مالیات بر ارزش افزوده: 0 ریال
مبلغ قابل پرداخت: 0 ریال
اطلاعات فردی
آدرس شما برای دریافت بسته
پرداخت
پیگیری وضعیت سفارش